Телевизор Orion LED 32OR23WOSHDR, 32" (81 cm), Full HD, WebOS, Class F
Цвят:
Черен
Размер на екрана:
32"
Честота на опресняване:
60 Hz
Резолюция:
Full HD (1920x1080)
Тип панел:
IPS
12
прегледа
2
посещения
0
абоната
Цена
Без промяна
—
Търговец
Emag.bg
Проверен търговец
Актуализация
преди 16 часа
Каталожен номер
32OR23WOSHDR
Баркод
—
Не открихме конкурентни оферти за този продукт в други магазини.
История на цената
записа
Период
Препоръчани продукти
Подредба
Телевизор LG 43LR60006LA LED SMART TV, WEBOS, 43.0 ", 108.0 см
Цена
Намаление
-4.34%
Technopolis.bg
13 Май
Телевизор JVC QLED 50VDQ3500, 50" (126 см), Smart, 4K Ultra HD, Клас E
Намаление
-63.37%
Emag.bg
13 Май
Телевизор Hisense 40A4Q , LED , 40 inch, 100 см, 1920x1080 FULL HD , Smart TV , VIDAA
-2.21%
Zora.bg
Смарт телевизор LG - 43LR60006LA, 43'', LED, 2К FHD, черен
-26.02%