Телевизор QLED Tesla 101 см 40" Q40E665GFS, Full HD 1920 x 1080, Smart TV, WiFi, CI+
Цвят:
Черен
Размер на екрана:
40"
Резолюция:
Full HD (1920x1080)
Тип панел:
OLED
9
прегледа
6
посещения
0
абоната
Цена
Без промяна
—
Търговец
Emag.bg
Проверен търговец
Актуализация
преди 23 часа
Каталожен номер
Q40E665GFS
Баркод
—
Не открихме конкурентни оферти за този продукт в други магазини.
История на цената
записа
Период
Препоръчани продукти
Подредба
Телевизор LG 43LR60006LA LED SMART TV, WEBOS, 43.0 ", 108.0 см
Цена
Намаление
-4.34%
Technopolis.bg
13 Май
Смарт телевизор Hisense - 40A4Q, 40'', DLED, HDR10, 2К FHD, 60Hz, DTS Virtual X, черен
Намаление
-5.29%
Ozone.bg
13 Май
Телевизор Hisense 40A4Q , LED , 40 inch, 100 см, 1920x1080 FULL HD , Smart TV , VIDAA
-2.21%